HAKKIMIZDA

Bizim hikayemiz Belçikalıların ‘’Yeni Belçikalılar’’ dedikleri, biz Türklerin ise “Batı Avrupa Türkleri” diye adlandırdığı, Türk kökenli Belçikalılarla başladı.

Ekibimiz, girişimci ruhu yüksek, risk almaktan korkmayan, gelişime açık, bir o kadar da vizyoner olan genç ve kendini genç hissedenlerden oluşuyor. Her bir İştirakçinin farklı uzmanlık alanı bulunuyor.
Belçika’da bir çok proje ve başarıya imza atmış olan ekibimiz;
Avrupa, Afrika ve Türkiye’de İhracat ve ithalat faaliyetleri gösteren şirketimizin çalışmaları, büyüyerek devam etmektedir.
Şirketimiz aynı zamanda 2025 Gine’de yapılacak Afrika Kupası’’CAN’’ için altyapı yüklenicileri konusunda, Türkiye’de tek yetkili kurumdur.
Çikolata ve kakao konusunda kadrolarını eğiten ve bu konuda uzmanlık kazanan ekibimiz iş kollarına çikolata, kahve ve kahve makinalarını da dahil etmiştir.
2020 vizyonu ve yeni projeler konusunda heyacanı devam eden ekibimizin, kralların yiyeceği olan bir dönemde de para olarak kullanılan kakaoyu, Türkiye’ye taşıma hikayesi bu şekilde başlamış oldu.
Anadolu topraklarından doğmuş ve Belçika’ya kadar uzanmış bir serüvenin ana yurduna yeniden Anadolu topraklarına dönüşüdür.
Belçika çikolata sektöründe, Avrupa’da lider yüzyıllık markaları Türkiye’ye taşıyoruz.
Genç, dinamik ve vizyoner olan ekibimizle Belçika’nın dünyaca ünlü asırlık markalarını mutluluğunuza mutluluk, neşenize neşe katmak için hizmetinize sunuyoruz.

casda

Shopping Cart (0)

Cart